Shop manager - Vedúca predajne - Bratislava/Petržalka

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Petržalka, Bratislava, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 480 EUR/mesiac1300 Eur základná mzda + 50 Eur produkčný bonus + 130 Eur bonus lojality + mesačné odmeny za plnenie plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu/gyňu do nášho skvelého tímu, ktorý miluje prácu s oblečením a textilom, ktorý sa zaujíma o životné prostredie, o pomoc ľuďom v núdzi a pre ktorého najväčšou odmenou bude spokojný úsmev zákazníkov.

Tvoje zodpovednosti budú

• Silné obchodné skúsenosti a schopnosť riadiť podnikanie prostredníctvom kreativity
• Schopnosť plánovať a dosiahnuť dlhodobé a krátkodobé ciele
• Osvedčené organizačné a analytické schopnosti
• Využiť vlastnú iniciatívu a prevziať zodpovednosť za vlastné príkazy
• Schopnosť školiť ľudí a používať vhodné prostriedky pre rozvoj zamestnancov
• Schopnosť motivovať ľudí
• Schopnosť byť kreatívny a otvorený
• Schopnosť byť všestranná/ý a samostatná/ý pri plnení úloh v rýchlo sa vyvíjajúcom
prostredí a rozdeľovať priority účinne
• Vynikajúci zákaznícky servis a medziľudské komunikačné schopnosti
• Časová flexibilita, práca cez víkendy a ochota pracovať v popoludňajších hodinách

  • rozmanitosť v každodennej práci
  • príležitosť ku kariérnemu postupu
  • zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
  • vstupné a nadväzujúce školenie
  • atraktívny bonusový systém
  • každá hodina naviac je preplatená
  • zaujímavá finančná odmena pri dosiahnutí stanovených cieľov
  • zaujímavý darček pri dosiahnutí okrúhleho sviatku
  • príspevok na rekreáciu pri splnení zákonných podmienok
  • zákonné príplatky za prácu cez víkend
  • príspevok na stravu vo výške 4,50 Eur
  • mesačné odmeny za plnenie plánu (obrat) do výšky 200 Eur

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte na adresu [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Z dôvodu veľkého počtu záujemcov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

maloobchod, odevy

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Personalistika - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

  • minimálne 2 roky skúseností s riadením predajne
  • milá, príjemná, empatická osoba
  • samostatnosť, flexibilita
  • operatívne riešenie vzniknutých situácii
  • príjemné vystupovanie a záujem o módu
  • schopnosť viesť a motivovať pracovný tím
  • orientácia na zákazníka

Spoločnosť Textile House bola založená na Slovensku v roku 1996. Zamestnávame v Európe viac ako 1800 ľudí. Prevádzkujeme 160 obchodov v 11 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Macedónia, Rakúsko a Španielsko). V logistickom parku v Senci prevádzkujeme triediace centrum vybavené najmodernejšími technológiami.

Komunikácia v spoločnosti je založená na princípe otvoreného dialógu, vďaka ktorému sa nám darí udržať príjemnú, priam rodinnú atmosféru. O svojich zamestnancov sa zodpovedne staráme.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Chudá Mária
Tel.: +421910833830
E-mail: poslať životopis
ID: 4792377  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac