Junior účtovník / účtovníčka

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 2, Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce - v spolupráci s hlavným účtovníkom :
  • Účtovanie bankových výpisov
  • Účtovanie interných dokladov a platieb kartou
  • Účtovanie dodávateľských faktúr a odberateľských tovarových faktúr
  • Účtovanie pokladničných dokladov
  • Skladové hospodárstvo - vedené v Pohode
  • Iná agenda podľa pokynov hlavného účtovníka

  • finančný príspevok na stravu v hodnote 4,50 eur

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Z dôvodu väčšieho počtu záujemcov budeme odpovedať len kandidátom, ktorí budú spĺňa všetky nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

junior účtovník

Počet rokov praxe

3

precíznosť a flexibilita

Spoločnosť Textile House bola založená na Slovensku v roku 1996. Zamestnávame v Európe viac ako 1800 ľudí. Prevádzkujeme 160 obchodov v 11 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Macedónia, Rakúsko a Španielsko). V logistickom parku v Senci prevádzkujeme triediace centrum vybavené najmodernejšími technológiami.

Komunikácia v spoločnosti je založená na princípe otvoreného dialógu, vďaka ktorému sa nám darí udržať príjemnú, priam rodinnú atmosféru. O svojich zamestnancov sa zodpovedne staráme.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4517040  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac