Asistentka predaja v predajni second hand textilu - Piešťany/Nám. Slobody

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Námestie Slobody, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 030 EUR/mesiac900 Eur základná mzda + 130 Eur bonus lojality + mesačné prémie za plnenie obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného predajcu do nášho skvelého tímu, ktorý miluje prácu s odevami a textilom a pre ktorého najväčšou odmenou bude spokojný úsmev zákazníkov.

#Tvoje zodpovednosti budú :#

  • obsluha a poradenstvo zákazníkom
  • prvotriedna prezentácia a aktívny predaj
  • informovanie zákazníkov a prebiehajúcich akciách
  • aktívna práca na predajni - príprava a dokladanie tovaru, preceňovanie a účasť na inventúrach
  • zodpovednosť za vzhľad predajne - poriadok a čistotu
  • práca s pokladňou
  • prijímanie a vybavovanie reklamácií
  • prevencia proti krádežiam

  • práca v stabilnej a stále sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • prepracovaný systém zaškolenia
  • možnosť kariérneho postupu
  • každoročné pravidelné školenia
  • účasť na pravidelných teambuldingových aktivitách
  • príspevok na stravu vo výške 4,50 Eur
  • obratový bonus do výšky 150 Eur
  • zaujímavá finančná odmena pri dosiahnutí stanovených cieľov
  • zaujímavý darček pri dosiahnutí okrúhleho sviatku
  • príspevok na rekreáciu pri splnení zákonných podmienok
  • práca na dve smeny (ráno a poobede)
  • práca cez víkend - každá druhá sobota

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte na adresu [email protected].
Vopred ďakujem všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Z dôvodu veľkého počtu záujemcov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do ďalšieho kola.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

maloobchod, odevy

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikatívnosť
  • chuť sa učiť novým veciam
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • vysoké pracovné nasadenie
  • vzťah k obchodu a móde
  • ochota k fyzickej práci

Spoločnosť Textile House bola založená na Slovensku v roku 1996. Zamestnávame v Európe viac ako 1800 ľudí. Prevádzkujeme 160 obchodov v 11 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Macedónia, Rakúsko a Španielsko). V logistickom parku v Senci prevádzkujeme triediace centrum vybavené najmodernejšími technológiami.

Komunikácia v spoločnosti je založená na princípe otvoreného dialógu, vďaka ktorému sa nám darí udržať príjemnú, priam rodinnú atmosféru. O svojich zamestnancov sa zodpovedne staráme.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Chudá Mária
Tel.: +421910833830
E-mail: poslať životopis
ID: 3942272  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac