Area manager - Česká republika/Morava

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Juhomoravský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
55 000 Kč/mesiacZákladná mzda 55.000 Eur/mesačne/brutto + bonusy na základe predajných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do tímu, ktorého náplňou práce bude zabezpečenie prevádzky maloobchodných predajní firmy Textile House v regióne Morava. Hľadáme niekoho kto je organizačne schopný a nebojí sa výziev. Jeho úlohou bude plánovanie, marketing, strategické plánovanie, a riadenie vedúcich obchodov s cieľom splniť denný, týždenný, mesačný, štvrťročný a ročný plán pre každú obchodnú operáciu. Oceňovanie a kontrola kvality tovaru. Školenia nových vedúcich predajní, otváranie nových obchodov.

Zamestnanecké výhody a benefity
  • Zázemie prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
  • Samostatnú a zodpovednú prácu
  • Adekvátne finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov
  • Zaujímavý bonusový systém na základe predajných výslekov
  • mobilný telefón
  • notebook
  • služobný automobil aj na súkromné účely
  • možnosť sebarealizácie

Vaše životopisy zasielajte na adresu : [email protected]. Kontaktná osoba : Bc. Chudá Mária, www.textilehouse.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

  • Silná orientácia na cieľ
  • Manažérske schopnosti
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Výborná orientácia v chode maloobchodnej predajne
  • Výborné znalosti práce s MS Excel
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Záujem o módu
  • Aktívny šofér

Spoločnosť Textile House bola založená na Slovensku v roku 1996. Zamestnávame v Európe viac ako 1800 ľudí. Prevádzkujeme 160 obchodov v 11 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Macedónia, Rakúsko a Španielsko). V logistickom parku v Senci prevádzkujeme triediace centrum vybavené najmodernejšími technológiami.

Komunikácia v spoločnosti je založená na princípe otvoreného dialógu, vďaka ktorému sa nám darí udržať príjemnú, priam rodinnú atmosféru. O svojich zamestnancov sa zodpovedne staráme.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Chudá Mária
Tel.: +421910833830
E-mail: poslať životopis
ID: 3871183  Dátum zverejnenia: 13.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 55 000 Kč/mesiac