Prípravár pre BOZP

TEXO PARTNER a. s.

Miesto práce
Votrubova 28, 82109 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia s externým dodávateľom služieb na zaistenie bezpečnostno technických služieb a PZS, mať prehľad o odborných, kontrolných, vzdelávacích aktivitách všetkých zamestnancov
- podieľať sa na vypracovaní zákonnej dokumentácie BOZP, zúčastňovať sa na kontrolách jednotlivých pracovísk, spisovať a vo vzájomnej komunikácii s dodávateľom riešiť a odstraňovať nedostatky zapísané v zápisoch, spolupracovať pri vypracovaní smerníc do auditu pre certifikáty
-koordinovať a sledovať výchovu a vzdelávanie zamestnancov / školenia zamestnancov /podľa § 7.8 a 27 zákona NRSR č.124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zaujímať sa o zmeny v legislatíve a pripravovať plány vzdelávania pre zamestnancov, mať prehľad a aktualizovať vstupné a opakované školenia a odbornú prípravu, robiť objednávky na jednotlivé školenia a sledovať priebeh fakturácie
- koordinovať a sledovať poskytovanie služieb technika požiarnej ochrany a požiarnych zariadení
- koordinovať a sledovať poskytovanie pracovnej zdravotnej služby a s ňou súvisiace nové smernice, aplikovať ich na pracoviskách, sledovať aktuálnosť lekárskych preventívnych prehliadok
- úzka spolupráca s koordinátorom bezpečnosti na jednotlivých stavbách, aktívna súčinnosť pri vypracovávaní podkladov pre oznámenia o začatí prác a oznamovanie týchto skutočností inšpektorátu práce

Informácie o výberovom konaní

Jazykové znalosti nie sú podmienkou.

Nástup je možný aj skôr ako 01.02.2018

Hľadáme skúseného, komunikatívneho, dynamického profesionála s praxou oblasti BOZP

Životopis posielajte na uvedenú e-mailovu adresu.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky budeme Vás kontaktovať.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný, právny

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsoft Word - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti BOZP min. 2 roky
- dobrá znalosť zákona č.124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení

- komunikatívnosť a schopnosť samostatne jednať s obchodnými partnermi

- orientácia v stavebnom práve a skúsenosti v tejto oblasti
Všeobecné požadované znalosti: príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci, zvládanie stresových situácii, časová flexibilnosť, pozitívne myslenie

Výroba:
plastové a hliníkové produkty / okná, dvere, zimné záhrady, presklenia.../
Stavebná činnosť:
novostavby / byty, administratívne a iné domy a stavby/ rekonštrukcie / aj historických pamiatok /, výstavba inžinierskych sietí

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEXO Partner a.s.
Votrubova 28
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3261707   Dátum zverejnenia: 6.12.2017