Elektrotechnik, Elektromontážnik

TEXNET s.r.o.

Miesto práce
Osloboditeľov 484/40, Spišský Štvrtok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2024
1 100 EUR/mesiacMzdové podmienky sú orientačné a budú upresnené uchádzačom pri pracovnom pohovore. Ponúkame aj zamestnanecké benefity ako napríklad príspevok na stravovanie, možnosť absolvovania odborných kurzov a školení, zľavy na firemné produkty alebo služby, firemné a teambuildingové akcie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia NN rozvodov, slaboprúdových technológií (ŠK, EPS, EZS, SKV, CCTV) a optických sietí na miestach určených zamestnávateľom.

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný ihneď.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro, IT

Vodičský preukaz

B

výhoda §23 -Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky

Spoločnosť sa zaoberá distribúciou a výstavbou počítačových sietí, optických sietí a inštaláciou kamerových systémov, telefónnych ústrední, zabezpečovacích systémov akými sú EPS a EZS resp. PSN, hotelové systémy. Spoločnosť súčasne prevádzkuje aj gastroslužby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Dunčko
Tel.: +421911776226
E-mail: poslať životopis
ID: 4808933  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac