Pharmacy representative OTC – Nitriansky kraj

TEVA Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.1.2023
1 400 EUR/mesiacprípadne dohodou podľa skúsenosti, plus kvartálna a ročná bonusová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomáhajte pacientom spolu s nami, určujte smer vo farmaceutickom prostredí v top tíme s jasnou stratégiou a víziou.

Do role farmaceutického reprezentanta hľadáme fajn kolegu, ktorý do toho s nami pôjde na plno!
• Staňte sa dlhodobým partnerom pre praktických lekárov a lekárne s najširším OTC portfóliom na trhu.
• Okrem predajných návštev na Vás čakajú aktivity v oblasti zvyšovania povedomia o našich produktoch a spoločnosti. Vašimi dennými aktivitami budú marketingové kampane, eventy v teréne, semináre v lekárňach, obchodné schôdzky, analýzy predajov a ďalšie. Aktivity budete priebežne vyhodnocovať a hľadať nové stratégie, tam kde uvidíte potenciál.
• Oceníme vaše skúsenosti s prácou v lekárňach, ale sme ochotní zaškoliť aj energického nováčika v odbore s potenciálom a chuťou stať sa odborníkom vo farmaceutickej oblasti.
• Pre všetkých máme možnosti ďalšieho profesijného rozvoja, zapojenia sa do projektov v oblasti manažmentu, budovania značky Teva a jej ďalšieho smerovania. Pri prehlbovaní odbornosti a znalostí o produktoch Vám bude oporou priateľský tím kolegov na čele s regionálnym manažérom.
• Máte radi čísla a orientáciu na výsledok? Presnosť, organizovanosť a zodpovednosť sú Vám vlastné? Tak to si budeme rozumieť! Obchodníka dušou aj telom, ktorý s nami potiahne za jeden povraz v rámci plnenia predajných plánov a bude s nami chcieť zdieľať úspechy, toho tu chceme

• Počítame s Vami - zmluva na dobu neurčitú je preto samozrejmosť
• Na financiách sa dohodneme a nastavíme si pevné ciele na dosiahnutie kvartálnych a ročných bonusov.
• Plne vás vybavíme - služobný automobil, notebook, tablet a telefón na pracovné aj súkromné účely
• 3 sick-days ročne
• V neposlednom rade tím talentovaných ľudí, kde sa vzájomne učíme jeden od druhého a pomáhame si rásť.

Zverený región: Nitriansky kraj (Nové zámky, Komárno, Levica, Nitra, Zlaté Moravce) + Hlohovec, Galanta, Šaľa

Vyhodnotíme Vami zaslané podklady a vybraným uchádzačom sa ozve náš náborový tím. Formou online meetingu preberieme kľúčové body pre pokračovanie vo výberovom konaní. Nasleduje stretnutie s budúcim šéfom, kde odhalíte, či je medzi Vami tá správna iskra. Potom doladíme detaily a ponuka môže byť na stole.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v obore lekárskeho, farmaceutického, prírodovedného smeru výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Prirodzenú schopnosť komunikácie
• Prijemné vystupovanie
• Asertívne správanie
• Dobré prezentačné a organizačné schopnosti
• Schopnosť budovania businessu
• Cieľavedomosť, súťaživosť, odolnosť voči stresu
• Schopnosť realizovať samostatné rozhodnutia

Teva je celosvetovým farmaceutickým lídrom a najväčším výrobcom generických liekov na svete, ktorý sa zaväzuje zlepšovať zdravie a zvyšovať prístup ku kvalitným zdravotným riešeniam na celom svete. Naši zamestnanci sú jadrom nášho úspechu s kolegami vo viac ako 80 krajinách.
Ponúkame unikátne rozmanité portfólio produktov a riešenia pre pacientov a neustále vyvíjame riešenia zamerané na pacienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4475823  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac