QA- Interní a externí auditor GMP - Opava, Česká republika

TEVA Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o.

Místo práce
Opava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Podílí se na organizaci, přípravě a provádění interních a externích auditů
- Připravuje zprávy z auditů, podílí se na stanovení nápravných opatření a monitoring přijatých opatření
- Podílí se na přípravě a organizaci zákaznických auditů a inspekcí státních autorit
- Řídí proces provádění GAP analýzy – soulad s korporátními předpisy a GMP předpisy
- Podílí se na organizaci podnikové rady jakosti
- Nastavení a udržení systému pro kombinované produkty dle požadavku FDA

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové ohodnocení
- motivující práci s možností dalšího profesního růstu, každoroční navýšení mzdy
- 5 týdnů dovolené, 3 dny volno na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
- příspěvek na závodní stravování
- nadstandardní příplatky
- roční bonusy
- systém zaměstnaneckých benefitů Cafeteria až do výše 17 000 Kč/rok, rekreační zařízení Karlov pod Pradědem, odměny za pracovní a životní jubilea
- nadstandardní lékařská péče a hrazené očkování
- zázemí silné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

farmaceutického, chemického či přírodovědného směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost principů SVP a praxe ve výrobě, distribuci nebo kontrole léčivých přípravků a předchozí zkušenosti s prací v oblasti řízení změn.
Komunikační dovednosti.
Zdatné vyjednávací schopnosti.
Důkladnost a časová organizovanost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Teva je celosvetovým farmaceutickým lídrom a najväčším výrobcom generických liekov na svete, ktorý sa zaväzuje zlepšovať zdravie a zvyšovať prístup ku kvalitným zdravotným riešeniam na celom svete. Naši zamestnanci sú jadrom nášho úspechu s kolegami vo viac ako 80 krajinách.
Ponúkame unikátne rozmanité portfólio produktov a riešenia pre pacientov a neustále vyvíjame riešenia zamerané na pacienta.

Pripojte sa k nám! Čakáme Vás!

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

TEVA Pharmaceuticals Slovakia s.r.o.
ROSUM, Bajkalska 19 B
821 02 Bratislava
ID: 4041773  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc