Area Sales Manager - Západné Slovensko

TEVA Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacod 2200 eur/mesiac - prípadne dohodou podľa skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexný manažment zvereného regiónu – Západné Slovensko
• identifikácia obchodných príležitostí na základe analýzy potenciálu regiónu
• vedenie kolektívu, rozvíjanie tímu a jeho jednotlivých členov; delegovanie, motivácia, prezentácie produktov spoločnosti
• zaistenie informačného toku smerom k reprezentantom a vedeniu spoločnosti
• návštevy cieľových zákazníkov - VIP klientov
• účasť na aktivitách organizovaných spoločnosťou
• účasť na kongresoch a sympóziách
• pravidelný reporting

• Práca v medzinárodnom tíme
• Firemné auto a telefón aj na súkromné účely
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Motivujúci ročný a štvrťročný bonus
• 3 dni sick days ročne
• Balíček firemných produktov
• Veľká príležitosť profesionálneho rastu

Ak vás zaujala pracovná pozícia a spĺňate uvedené kritériá, prosím zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link.
Na pracovný pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú naše očakávania. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

v odbore lekárského, farmaceutického,prírodovedného, veterinárneho

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• prax vo farmaceutickom priemysle na pozícií Area Sales Manager výhodou
• vzdelanie v odbore lekárskeho, farmaceutického, prírodovedného, veterinárneho zamerania – výhodou
• skúsenosť s vedením ľudí je absolútnou nutnosťou
• prezentačné a organizačné zručnosti
• schopnosť viesť kolektív
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• užívateľská znalosť MS Office
• ochota k odbornému rastu
• vodičský preukaz skupiny B
• samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, kreativita, odolnosť voči stresu

Teva je celosvetovým farmaceutickým lídrom a najväčším výrobcom generických liekov na svete, ktorý sa zaväzuje zlepšovať zdravie a zvyšovať prístup ku kvalitným zdravotným riešeniam na celom svete. Naši zamestnanci sú jadrom nášho úspechu s kolegami vo viac ako 80 krajinách.
Ponúkame unikátne rozmanité portfólio produktov a riešenia pre pacientov a neustále vyvíjame riešenia zamerané na pacienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3915289  Dátum zverejnenia: 22.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac