Key Account Manager - Prešov, Martin, Ružomberok (hospital)

TEVA Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacprípadne dohodou podľa skúsenosti, plus kvartálna a ročná bonusová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Komplexný manažment zvereného regiónu
* Návšteva a starostlivosť o všetkých lekárov v pridelenej oblasti (ambulancie a nemocnice - prevažne hematológia a onkológia, okrajově oftalmológia)
* Prezentácia zvereného portfólia originálnych aj generických produktov spoločnosti Teva
* Účasť na aktivitách organizovaných spoločnosťou
* Účasť na kongresoch a sympóziách
* Pravidelný reporting

• Práca v medzinárodnom tíme
• Firemné auto a telefón aj na súkromné účely
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Motivujúci ročný a štvrťročný bonus
• 3 dni sick-days ročne
• Balíček firemných produktov
• Veľká príležitosť profesionálneho rastu

Zverený region: Náměstovo, Tvrdošín, Dolní Kubín, Ružomberok, Martin, Turčianské Teplice, Liptovský Mikuláš, Poprad, Kežmarok, Stará Lubovna, Sabinvv, Prešov, Levoča, Spišská Nová Ves

Záujemcov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku na nižšie uvedený link.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, na pracovný pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ medicínskeho, farmaceutického, prírodovedného, veterinárneho zamerania výhodou, nie podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

* prax na obdobnej pozícii KAM alebo Senior Sales Representative vo farmaceutickej spoločnosti
* vítaná je aj skúsenosť z hematológie alebo onkológie
* prirodzená schopnosť komunikovať
* prezentačné a organizačné schopnosti
* prax vo farmaceutickej spoločnosti nutná
* samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita a kreatívne myslenie

Teva je celosvetovým farmaceutickým lídrom a najväčším výrobcom generických liekov na svete, ktorý sa zaväzuje zlepšovať zdravie a zvyšovať prístup ku kvalitným zdravotným riešeniam na celom svete. Naši zamestnanci sú jadrom nášho úspechu s kolegami vo viac ako 80 krajinách.
Ponúkame unikátne rozmanité portfólio produktov a riešenia pre pacientov a neustále vyvíjame riešenia zamerané na pacienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1981186  Dátum zverejnenia: 14.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac