Manažér prekladov

TETRAS, s.r.o.

Vojtecha Tvrdého, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiac+ mesačné prémie (priemerne 350 EUR po zaškolení) + každoročné mimoriadne letné a vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem stať sa súčasťou úspešnej a neustále rastúcej medzinárodnej spoločnosti? Ovládate nemecký jazyk a chcete sa v ňom ďalej zdokonaľovať, príp. sa naučiť ďalší cudzí jazyk? Baví Vás práca s PC a radi sa vzdelávate v tejto oblasti? Hľadáte zaujímavú a dynamickú prácu, v ktorej nevládne stereotyp? Ak áno, ponúkame Vám prácu manažéra prekladov v spoločnosti Tetras, s.r.o.
Hlavnými aktivitami na tejto pozícii sú:
- príprava, plánovanie a riadenie prekladateľských projektov
- výstupná kontrola a grafická úprava preložených dokumentov
- písomná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi

- kompletné zaškolenie na danú pozíciu a pravidelné doškoľovanie zamestnancov
- spolupráca so zahraničnými zákazníkmi a dodávateľmi
- práca v mladom profesionálnom tíme
- motivujúce finančné ohodnotenie
- finančné a nefinančné benefity
- flexibilný pracovný čas
- možnosť čiastočnej práce z domu
- silný interný systém podpory

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected] s uvedením predmetu "Manažér prekladov".
V prípade, že sa dostanete do užšieho výberu, budete kontaktovaný/á našim zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo požadujeme:
- prácu s PC na dobrej úrovni
- znalosť nemeckého jazyka slovom a písmom
- záujem neustále sa vzdelávať

Firma Tetras, s.r.o, ktorá aktuálne rozširuje svoj pracovný tím, je medzinárodne pôsobiaca prekladateľská agentúra, ktorá sa špecializuje na technické preklady pre nemecky hovoriacich zákazníkov. Okrem prekladov firma ponúka lokalizáciu softvéru, grafické spracovanie prekladov a sprostredkovanie tlmočníckych služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3563850  Dátum zverejnenia: 19.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac