Full Stack Developer

TETRAS, s.r.o.

Miesto práce
Vojtecha Tvrdého 8, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj interného informačného systému spolu s vývojom systémov pre dodávateľov a zákazníkov, s ktorými denne pracujú stovky obchodných partnerov. Prepojenie externých nástrojov s IS. Vývoj drobných aplikácií na podporu projektového manažmentu.
Návrh riešenia a podieľanie sa na špecifikácii požiadaviek na vývoj.
Riadenie interného a externého vývojového tímu.

Notebook, mobilný telefón
Možnosť čiastočného home office
Preplácanie športových a kultúrnych aktivít
13 a 14 plat
Extra dovolenka za odpracované roky
Flexibilný pracovný čas
Školenia podľa vlastného výberu aj v zahraničí
Teambuildingové akcie
Bez nutnosti služobných ciest
Jazykové kurzy priamo vo firme
Grátis vstup do najväčšieho fitness v Žiline

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
PostgreSQL - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- flexibilita
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť

Firma Tetras, s.r.o, ktorá aktuálne rozširuje svoj pracovný tím o nových zamestnancov na rôznych pozíciách, je medzinárodne pôsobiaca prekladateľská agentúra, ktorá sa špecializuje na technické preklady pre nemecky hovoriacich zákazníkov. Okrem prekladov firma ponúka lokalizáciu softvéru, grafické spracovanie prekladov a sprostredkovanie tlmočníckych služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Vojtecha Tvrdého 8
010 01 Žilina
ID: 3285301   Dátum zverejnenia: 12.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou