Nákupca

TESLA Liptovský Hrádok a.s.

Miesto práce
Pálenica 53/79, 033 17 Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výber dodávateľov,
- ponukové riadenie,
- potvrdzovanie požiadaviek na nákup materiálu (vystavovanie objednávok),
- analýza stavu zásob,
- vyhodnocovanie dodávateľskej výkonnosti a reklamačné riadenie,
- sledovanie plnenia dodavok a následná práca s termínom dodania, cenou a
množstvom

- Práca v stabilnej spoločnosti,
- zaujímavý sociálny a odmeňovací systém.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.3.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Analytické myslenie,
- tímový hráč.

Predstavenie organizácie
TESLA Liptovsky Hrádok a.s. je výrobcom širokého sortimentu strojárenských výrobkov, elektronických, elektrotechnických a telekomunikačných zariadení a komponentov. Spoločnosť vyrába prevažne pre významných zahraničných strojárskych výrobcov. Okolo 80% produkcie smeruje na export predovšetkým Nemecko, Švajčiarsko, Belgicko, Nórsko, ČR.
Produkcia: Presné spracovanie plechov (CNC dierovanie, ohýbanie, lisovanie, delenie, zváranie, povrchové úpravy), elektrotechnická výroba, výroba a osadzovanie DPS.
Zamestnanci: 250
Iné: Cieľ rozvojovej stratégie do r. 2020 je premena na Smart Industry spoločnosť poskytujúca integrované zákaznícke riešenia s koncentráciou na zákaznícky produktový vývoj, vysoko-technologickú malosériovú výrobu, priemyselný dizajn doplnený o interné výskumno- inžinierske kapacity a materiálovo-technologický výskum a vývoj.

Pálenica 53/79
033 17 Liptovský Hrádok

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Haladějová
Tel.: +421903 626 068
E-mail: poslať životopis
ID: 3307730   Dátum zverejnenia: 12.2.2018