Operátor výroby - montáž a balenie, manipulant výroby

TESLA Liptovský Hrádok a.s.

Pálenica 53/79, 033 17 Liptovský Hrádok, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodneme na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž a balenie výrobkov podľa výkresovej dokumentácie
- Manipulácia s tovarom a materiálom v procese výroby
- Obsluha PC, vedenie skladových zásob v databázovom programe Quad
- Obsluha VZV
- Práca v 1- zmennej prevádzke ( 8 hod. )

- zamestnávateľ zabezpečuje starostlivosť o svojich zamestnancov prostredníctvom riadiacich pracovníkov v oblastiach:
- sociálna zodpovednosť, zdravie a prevencia, šport a voľný čas, vzdelávanie a motivácia

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické - výhodou

Vodičský preukaz

A

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- samostatnosť a ochota seba rozvoja
- schopnosť čítať a orientovať sa v technickej dokumentácií

Predstavenie organizácie
TESLA Liptovsky Hrádok a.s. je výrobcom širokého sortimentu strojárenských výrobkov, elektronických, elektrotechnických a telekomunikačných zariadení a komponentov. Spoločnosť vyrába prevažne pre významných zahraničných strojárskych výrobcov. Okolo 80% produkcie smeruje na export predovšetkým Nemecko, Švajčiarsko, Belgicko, Nórsko, ČR.
Produkcia: Presné spracovanie plechov (CNC dierovanie, ohýbanie, lisovanie, delenie, zváranie, povrchové úpravy), elektrotechnická výroba, výroba a osadzovanie DPS.
Zamestnanci: 230
Iné: Cieľ rozvojovej stratégie do r. 2020 je premena na Smart Industry spoločnosť poskytujúca integrované zákaznícke riešenia s koncentráciou na zákaznícky produktový vývoj, vysoko-technologickú malosériovú výrobu, priemyselný dizajn doplnený o interné výskumno- inžinierske kapacity a materiálovo-technologický výskum a vývoj.

Adresa spoločnosti

T E S L A Liptovský Hrádok a.s.
Pálenica 53/79
033 17 Liptovský Hrádok

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Machajová
Tel.: +421 907646502
E-mail: poslať životopis
ID: 3238173   Dátum zverejnenia: 9.11.2017