Logo TESLA Innovation Centre s. r. o.

Technik batériových úložísk

TESLA Innovation Centre s. r. o.

Miesto práce
Závodská cesta 26, Žilina
Termín nástupu
dohodou, ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacNástupná základná mzda je výsledkom individuálnej dohody počas výberového konania s finálnym kandidátom a závisí od jeho skúseností a seniority. Výkonnostné odmeny nad rámec základnej mzdy - po uplynutí skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v spoločnosti Tesla Innovation Centre zabezpečujúcu výrobu, inštaláciu a servis batériových úložísk hľadáme skúseného technika, ktorého úlohou bude:
• inštalácia elektrických aj mechanických zariadení v rámci batériových úložísk
• práce s automatizačnými riadiacimi systémami
• kontrola zariadení, odstraňovanie vzniknutých porúch
• zabezpečenie bezporuchového chodu zariadení
• inštalovanie a uvádzanie batériových úložísk do prevádzky

Čo ponúkame:
• benefity, ako napr. príspevok na MultiSport kartu a iné
• zaujímavá práca v oblasti priemyselnej automatizácie a batériových úložísk
• práca s najmodernejšími technológiami
• odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov spoločnosti
• neustály odborný rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

• elektrotechnické stredoškolské vzdelanie s min. 2 ročnou praxou v odbore, resp. vysokoškolské vzdelanie
• osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre prácu s vyhradenými zariadeniami elektrickými - minimálne §21
• odborné vedomosti z oblasti elektrotechniky
• vedomosti z oblasti automatizovaných systémov riadenia výhodou
• schopnosť čítať elektrotechnickú dokumentáciu
• znalosť anglického jazyka výhodou
• tímový a aktívny prístup k práci
• ochota, schopnosť učiť sa
• flexibilita, samostatnosť
• ochota cestovať na prípadné inštalácie u zákazníka

Centrum inovácií, vývoja a montáže batériových úložísk určených pre priemyselné využitie. Najkvalitnejšie technológie od svetových lídrov, skúsený inžiniersky tím, atraktívna produktová rada a tradícia silnej značky sú spojením zaručujúcim úspech. TESLA Innovation Centre s.r.o. patrí do silného holdingu spoločností, ktoré poskytujú komplexné portfólio služieb v energetike nielen na Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Porubän
E-mail: poslať životopis
ID: 4777082  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac