Elektrotechnický inžinier

TESLA Innovation Centre s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 500 EUR/mesiacNástupná základná mzda je výsledkom individuálnej dohody počas výberového konania s finálnym kandidátom a závisí od jeho skúseností a seniority.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je určená pre „technické typy“. Ide o výnimočnú príležitosť pre ľudí pracovať v inovatívnej oblasti popredných výrobcov batériových úložísk.

1. Samostatná práca na projektoch aplikácie batériových úložísk (prípadne iných prevažne energetických zariadení)
- Analýza projektu
- Výber resp. aj návrh konkrétneho technického riešenia
- Stanovenie úloh (podľa profesií), tvorba časti zadaní
- Tvorba podkladov pre projektantov

2. Práce vyplývajúce so zavádzania elektrotechnických zariadení do výroby
- Technické jednania s internými a externými pracovníkmi
- Návrh/pripomienkovanie riešení
- Pomoc pri príprave a prípadne aj realizácii skúšok

- flexibilný pracovný čas
- super kolektív
- možnosť samostatnej práce na technicky zaujímavých projektoch.
- možnosť získania reálnej odbornej praxe
- ohodnotenie zodpovedajúce skúsenostiam a výsledkom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

- schopnosť pracovať tak samostatne ako aj v tíme
- chápanie problematiky výrobnej spoločnosti
- záujem o elektrotechniku, energetiku, udržateľné zdroje energie
- schopnosť rýchleho absorbovania nových technických informácií a hľadania súvislostí medzi nimi
- dôslednosť, systematickosť, dynamickosť, proaktivita, ochota samovzdelávania sa
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou
- základy AutoCad-u, resp. iného podobného SW
- základná znalosť Microsoft Project výhodou
- znalosti z oblasti výkonovej elektroniky (meniče, zdroje, rozvodné siete) výhodou
- skúsenosti s využívaním batérií resp. lítiových batérií výhodou

Centrum inovácií, vývoja a montáže batériových úložísk určených pre priemyselné využitie. Najkvalitnejšie technológie od svetových lídrov, skúsený inžiniersky tím, atraktívna produktová rada a tradícia silnej značky sú spojením zaručujúcim úspech. TESLA Innovation Centre s.r.o. patrí do silného holdingu spoločností, ktoré poskytujú komplexné portfólio služieb v energetike nielen na Slovensku.
ID: 4681337  Dátum zverejnenia: 20.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac