Projektový manažér

TESGAL s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
dohodou
od 900 - 2000 € v závislosti od dosiahnutých skúseností a praxe + ostatné benefity v zmysle platných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie projektu
- vedenie a úzka spolupráca s vedúcimi pracovníkmi jednotlivých oddelení
- plánovanie, realizácia, riadenie a kontrola projektu od začiatku projektu až po spustenie sériovej výroby
- zabezpečovanie plnenia cieľov projektu a dodržiavania štandardov
- vytváranie kalkulácií nákladov, sledovanie a kontrola nákladov, evidencia nákladov
- kontrola úplnosti, správnosti a kvality pridelenej práce
- komunikácia so zákazníkom
- vytváranie reportov
- dodržiavanie termínov prác, príp. definícia nových náhradných termínov

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- školenie a rozvoj zamestnancov
- mladý rozrastajúci sa kolektív
- flexibilná pracovná doba
- stravné lístky

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať a učiť sa
- zodpovednosť, lojalita, komunikatívnosť
- precíznosť
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- logické a analytické myslenie
- organizačné a koordinačné schopnosti
- samostatnosť, flexibilita
- tímový hráč
- chuť pracovať s dátami
- zmysel pre detail
- odolnosť voči stresu

Povrchová úprava kovov - zinkovanie, odmasťovanie, morenie, pasivácia a konzervácia súčiastok pre automotive.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3461235  Dátum zverejnenia: 1.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 - 2000 € v závislosti od dosiahnutých skúseností a praxe + ostatné benefity v zmysle platných predpisov