Expedient/vodič VZV

TESGAL s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
720 € a ostatné benefity v zmysle platných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečovanie vykládok a nakládok
-obsluha VZV
-preberanie, expedovanie, príjem, výrobkov
-vystavovanie dodacích listov, nahrávanie do systému
-práca s PC
-evidencia skladu
-práca so skenerom
-zodpovednosť za správnosť prijatého tovaru, množstva
-zodpovednosť za správne uloženie tovaru na palete tak, aby sa predišlo jeho poškodeniu
-udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
-inventúry
-operatívne práce podľa pokynov nadriadeného

- Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- Dobré pracovné podmienky
- Školenie a rozvoj zamestnancov

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- ochota pracovať a učiť sa
- zodpovednosť, lojalita, komunikatívnosť
- precíznosť

Povrchová úprava kovov - zinkovanie, odmasťovanie, morenie, pasivácia a konzervácia súčiastok pre automotive.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TESGAL s.r.o., Vráble
Staničná 502
95201 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Ladányiová
E-mail: poslať životopis
ID: 3407490   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   720 € a ostatné benefity v zmysle platných predpisov