Kalkulant / Kalkulantka

TESGAL s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
dohodou
od 850,- € v závislosti od dosiahnutých skúseností a praxe + ostatné benefity v zmysle platných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava cenových kalkulácií a dodacích dôb pre zákazníka
- spolupráca pri posudzovaní technologických zariadení a postupov s oddelením –
Technologickej prípravy výroby
- posudzovanie vhodnosti ponuky po technickej stránke v zmysle stratégie
- účasť na technologických previerkach a kontrole výrobných procesov
- vyhľadávanie nových obchodných partnerov, obchodných príležitostí a zákaziek
- kontakt s externými zákazníkmi a starostlivosť o zákazníkov
- spracovanie zákazníckych dopytov a objednávok
- kalkulácie vyrábaných dielov podľa zákazníckych špecifikácií
- komunikácia aj v anglickom jazyku
- spolupráca s ostatnými oddeleniami (nákup, kvalita, výroba,...)

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- školenie a rozvoj zamestnancov
- mladý rozrastajúci sa kolektív
- flexibilná pracovná doba
- jazykové vzdelávanie vo firme

Bližšie špecifikované pri osobnom pohovore

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať a učiť sa
- zodpovednosť, lojalita, komunikatívnosť
- precíznosť
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- logické a analytické myslenie
- koordinačné schopnosti
- samostatnosť, flexibilita
- tímový hráč
- zmysel pre detail
- technické predpoklady
- prezentačné zručnosti
- komunikácia v anglickom jazyku
- odolnosť voči stresu

Povrchová úprava kovov - zinkovanie, odmasťovanie, morenie, pasivácia a konzervácia súčiastok pre automotive.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3298094  Dátum zverejnenia: 24.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850,- € v závislosti od dosiahnutých skúseností a praxe + ostatné benefity v zmysle platných predpisov