Chemický laborant

TESGAL s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800,- € v závislosti od dosiahnutých skúseností a praxe + ostatné benefity v zmysle platných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje činnosti vyplývajúce z požiadaviek systému manažérstva kvality
- vykonáva analytické rozbory kúpeľov v Znl, vedie ich evidenciu a vyhodnocuje ich graficky
- stanovuje správne množstvá chemikálií potrebných na úpravu kúpeľa a kontroluje jeho činnosť
- vykonáva analytické rozbory odpadových vôd z neutralizačnej stanice /NS/
- mesačne zabezpečuje odoslanie vzoriek odpadových vôd z NS do akreditovaného laboratória a sleduje ich výsledky
- pripravuje roztoky a špecifikuje chemikálie a iné laboratórne pomôcky na plynulý chod laboratória
- vykonáva kontrolu hmotností povlakov podľa požiadaviek výroby / kvality
- pripravuje potrebné roztoky pre analýzu kúpeľov
- prevádza overovanie prístrojov ( u ktorých je to interne predpísané)
- vykonáva korózne skúšky a vyhodnocuje korózne testy a výsledky zapisuje do protokolov

- Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- Dobré pracovné podmienky
- Školenie a rozvoj zamestnancov
- Mladý rozrastajúci sa kolektív

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Povrchová úprava kovov - zinkovanie, odmasťovanie, morenie, pasivácia a konzervácia súčiastok pre automotive.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TESGAL s.r.o., Vráble
Staničná 502
95201 Vráble
ID: 3205633   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800,- € v závislosti od dosiahnutých skúseností a praxe + ostatné benefity v zmysle platných predpisov