Manažér kvality

TESGAL s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zisťovanie a nastavovanie kvalitatívnych požiadaviek zákazníka
- Zavedenie požiadaviek na kvalitu od externých dodávateľov
- Nastavenie normy kvality
- Definovanie procesov kvality vo výrobe, znalosť riadenia nástrojov kvality
- Zavedenie a udržiavanie kontroly a dokumentácie procesov ISO TS ( IATF 16 949)
- Udržanie štandardov kvality

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.700,- € v závislosti od dosiahnutých skúseností a praxe + ostatné benefity v zmysle platných predpisov Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- školenie a rozvoj zamestnancov
- mladý rozrastajúci sa kolektív
- jazykové vzdelávanie
- stravné lístky
- teambulding
- Doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť nástrojov kvality, skúsenosť s používaním nástrojov kvality v praxi
- analytické myslenie
- silné organizačné a vodcovské schopnosti
- ochota pracovať a učiť sa
- zodpovednosť, lojalita, komunikatívnosť
- precíznosť
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- logické a analytické myslenie
- koordinačné schopnosti
- samostatnosť, flexibilita
- tímový hráč
- zmysel pre detail
- technické predpoklady
- komunikácia v anglickom jazyku
- odolnosť voči stresu
- prax v oblasti Automotive - minimálne 2 roky praxe vo výrobnej spoločnosti na pozícii manažér kvality

Povrchová úprava kovov - zinkovanie, odmasťovanie, morenie, pasivácia a konzervácia súčiastok pre automotive.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TESGAL s.r.o., Vráble
Staničná 502
95201 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Ladányiová
E-mail: poslať životopis
ID: 3045182   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.700,- € v závislosti od dosiahnutých skúseností a praxe + ostatné benefity v zmysle platných predpisov Zamestnanecké výhody, benefity