Technológ

TESGAL s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ASAP
1 050 EUR/mesiacv závislosti od dosiahnutých skúseností a praxe + ostatné benefity v zmysle platných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracováva technologické postupy a technologické predpisy, v prípade potreby vypracováva jednotlivé TOP
- zúčastňuje sa návrhov na nové zariadenia, v prípade repasácií a rekonštrukcií spolupracuje pri ich návrhoch
- získava informácie o nových výrobkoch pre prípravné operácie, galvanické úpravy a o výrobkoch, ktoré nasledujú po nanesení kovového povlaku na súčiastky
- navrhuje závesy pre nové súčiastky, prípadne navrhuje úpravy závesov pre súčiastky, ktoré sa už upravujú a vyžadujú si zmenu uchytenia na základe požiadavky zákazníka
- rieši vzniknuté problémy v priebehu prevádzky a stará sa o ich odstránenie

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- školenie a rozvoj zamestnancov
- mladý rozrastajúci sa kolektív
- jazykové vzdelávanie
- stravné lístky
- Doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemická technológia, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota pracovať a učiť sa
- zodpovednosť, lojalita, komunikatívnosť
- precíznosť
- logické a analytické myslenie
- koordinačné schopnosti
- samostatnosť, flexibilita
- tímový hráč
- zmysel pre detail
- technické predpoklady
- komunikácia v anglickom jazyku
- odolnosť voči stresu
- prax v oblasti Automotive

Povrchová úprava kovov - zinkovanie, odmasťovanie, morenie, pasivácia a konzervácia súčiastok pre automotive.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1407191  Dátum zverejnenia: 23.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac