345,9 - 390 EUR

Pracovník/čka internetového predaja _ 20 hod/týž.

Miesto práce
Tesco extra, Trolejbusová, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovať prvotriedne služby zákazníkom, vyberať na ploche predajne tovar, ktorý si presne určil zákazník internetového predaja alebo najlepšiu možnú náhradnú variantu tohto tovaru.
V prípade potreby poskytovať pomoc aj zákazníkom na ploche predajne.
Ak je to potrebné, pomôžete ostatným kolegom v predajni s doplňovaním alebo kontrolou kvality.
Iba ranné zmeny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupná mzda: 345,90 € a po 3 mesiacoch 390 €

• Zamestnanecká karta s 10% zľavou na nákupy v Tesco a Clubcard body navyše,
• bezplatné právne, finančné a psychologické poradenstvo,
• finančná odmena pri pracovnom výročí,
• vianočný bonus na nákupy v Tesco,
• pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, sprevádzanie prváčika v prvý školský deň, atď.),
• sezónne zľavy v našich obchodoch,
• Multisport karta,
• stravné lístky v hodnote nad rámec zákona,
• odmena za odporučenie kandidáta,
• darček pri narodení dieťaťa,
• firemné aktivity (párty, športové hry, program Buď fit na podporu zdravého životného štýlu, atď.),
• zľavy u vybraných partnerov v našich nájomných zónach,
• priestor pre kariérny rast a rozvoj

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 1 roka po ukončení výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť,spoľahlivosť, samostatnosť
- prax v oblasti internetového obchodu výhodou
- časová flexibilita
- zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR a. s.
Trolejbusová 1
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Brestovičová
Tel.: +421557259173
E-mail: poslať životopis
ID: 3769148   Dátum zverejnenia: 22.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná mzda: 345,90 € a po 3 mesiacoch 390 €