1 000 EUR

Koordinátor/ka propozícií CE

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Celková mzda (brutto)
1 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupracuješ s tímom obchodného plánovania v rámci celého CE (Slovenská republika, Česká republika, Poľsko a Maďarsko)
- Podieľaš sa na príprave a spracovaní dát o nastavení jednotlivých promócií, porovnávaš ich vývoj s predchádzajúcim obdobím
- V internom systéme vytváraš zložky pre jednotlivé promócie podľa propozičného plánu
- Komunikuješ s kolegami z ostatných oddelení a zbieraš od nich potrebné dáta, na základe ktorých vytváraš podklady pre navrhnutie nových promočných plánov
- Sleduješ a analyzuješ trendy na slovenskom i európskom trhu, rovnako ako aktuálnu ponuku našich konkurentov
- Podieľaš sa na chode celého tímu, zapájaš sa aj do ďalších aktivít podľa svojho záujmu

Prečo sa k námpridať:
• Zamestnanecká karta s 10% zľavou na nákupy v Tesco a Clubcard body navyše,
• systém Cafeteria, ktorý umožní navoliť si benefity podľa vlastných preferencií,
• flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu,
• bezplatné právne, finančné a psychologické poradenstvo,
• finančná odmena pri pracovnom výročí,
• pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, sprevádzanie prváčika v prvý školský deň, atď.),
• sezónne zľavy v našich obchodoch,
• Multisport karta,
• mobilný telefón aj na súkromné účely,
• stravné lístky v hodnote nad rámec zákona,
• odmena za odporučenie kandidáta,
• darček pri narodení dieťaťa,
• firemné aktivity (teambuilding, vianočný večierok, športové hry, program Buď fit na podporu zdravého životného štýlu, atď.),
• zľavy u vybraných partnerov v našich nájomných zónach,
• priestor pre kariérny rast a rozvoj,
• moderné a priateľské pracovné prostredie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 1 roka po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

- Skúsenosti z marketingu a / alebo SRD pre teba budú výhodou, dôležitý je pre nás ale hlavne záujem o marketing
- Angličtina na komunikatívnej úrovni sa ti bude hodiť, potrebuješ ju predovšetkým v písanej forme
- Máš používateľskú znalosť MS Office (predovšetkým Excel a PowerPoint) a cit pre detail
- Očakávame od teba tiež dobré komunikačné schopnosti a proaktívny prístup
- Záujem o porozumenie potrebám zákazníkov je vítaný

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR a. s.
Cesta na Senec 2
82104 Bratislava
ID: 3766508   Dátum zverejnenia: 18.9.2019