770 - 900 EUR

Pracovník/čka obchodnej prevádzky 38,75 hod./týždenne Americké námestie

Miesto práce
TESCO Expres, Odborárske námestie, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pracovať na pokladni a doplňovať tovar
- Kontrolovať dostupnosť a kvalitu tovaru
- Kontrolovať dátumy spotreby na tovare
- Označovať tovar cenovkami
- Prijímať a uskladňovať tovar
- Vykonávať priebežné inventúry

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupná mzda 770€, priemerná mzda s príplatkami po skúšobnej dobe je 900€

• Zamestnanecká karta s 10% zľavou na nákupy v Tesco a Clubcard body navyše,
• bezplatné právne, finančné a psychologické poradenstvo,
• finančná odmena pri pracovnom výročí,
• vianočný bonus na nákupy v Tesco,
• pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, sprevádzanie prváčika v prvý školský deň, atď.),
• sezónne zľavy v našich obchodoch,
• Multisport karta,
• stravné lístky v hodnote nad rámec zákona,
• odmena za odporučenie kandidáta,
• darček pri narodení dieťaťa,
• firemné aktivity (párty, športové hry, program Buď fit na podporu zdravého životného štýlu, atď.),
• zľavy u vybraných partnerov v našich nájomných zónach,
• priestor pre kariérny rast a rozvoj.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 1 roka po ukončení výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•záujem pracovať v dynamickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
•ochotu pracovať na zmeny, cez víkendy,
•flexibilitu, komunikatívnosť
•trestnú bezúhonnosť

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR a. s.
Panónska cesta 25
85104 Bratislava

Kontakt

ID: 3760364   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná mzda 770€, priemerná mzda s príplatkami po skúšobnej dobe je 900€