1 100 EUR

Špecialista/ka označovania etikiet

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Celková mzda (brutto)
1 100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytvárate slovenské texty na obaly výrobkov vlastnej značky (predovšetkým potraviny) v súlade s platnou legislatívou
• Zodpovedáte za finálne znenie etikiet v SK jazyku, ich súlad s platnou miestnou a EÚ legislatívou a internými smernicami Tesco
• Sledujete všetky zmeny v legislatíve EÚ a SR, rovnako aj interných firemných predpisoch. Zodpovedáte za implementáciu týchto zmien
• Denne komunikujete naprieč celou spoločnosťou v rámci strednej Európy

Prečo sa k nám pridať:
- Zamestnanecká Clubcard s 10% zľavou na nákupy v Tesco a Clubcard body navyše.
- Vianočný bonus, odmena pri pracovnom výročí, odmena za odporúčanie kandidáta
- Zľavy u partnerov a v nájomných zónach Tesco
- Darček pri narodení dieťaťa
- Mobilný telefón aj na súkromné účely
- Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, darovanie krvi, atď.)
- Flexibilný pracovný čas, práca z domu
- Priestor pre kariérny rast a rozvoj
- Firemné aktivity (teambuilding, vianočný večierok, program Buď fit na podporu zdravého životného štýlu, atď.)
- Moderné a priateľské pracovné prostredie

!! Životopisy prosím zasielať v slovenskom aj anglickom jazyku !!
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 1 roka po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vysokoškolské vzdelanie v odbore potravinárstva, chémie alebo poľnohospodárskej technológie
• Znalosť SK a EU potravinárskej legislatívy
• Pokročilá znalosť AJ, slovom i písmom (min. B2)
• Samostatnosť, dôslednosť a zameranie na detail
• Znalosť procesu spracovania potravín, prípadne skúsenosti s označovaním kozmetiky výhodou

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR a. s.
Cesta na Senec 2
82104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Začalová
Tel.: +421904470227
E-mail: poslať životopis
ID: 3738428   Dátum zverejnenia: 13.8.2019