1 690 EUR

Manažér/ka nákupu

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Celková mzda (brutto)
1 690 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• denné, ročné jednanie s dodávateľmi, vyjednanie optimálnych nákupných podmienok, zabezpečenie včasného dodania potrebných a právoplatných zmlúv a dodatkov
• zodpovednosť za včasné a presné informovanie prevádzkových jednotiek prostredníctvom interných komunikačných kanálov
• zodpovednosť za plnú dostupnosť tovaru, prípravu potrebných odhadov a alokácií v čase sezón a promo akcií
• plánovanie promočných aktivít v spolupráci s ostatnými oddeleniami a prevádzkovými jednotkami
• príprava správnych plánogramov podľa plánu
• komunikácia s prevádzkovými jednotkami prostredníctvom SSO
• zodpovednosť za splnenie finančných ukazovateľov
• príprava pravidelných reportov za daný sortiment/kategóriu
• správa výrobkov v databáze a jej aktualizovanie (listovanie, zadávanie cien...)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1690 €

Prečo sa k nám pridať:
- Vianočný bonus, odmena pri pracovnom výročí, odmena za odporúčanie kandidáta
- Zľavy u partnerov a v nájomných zónach Tesco
- Darček pri narodení dieťaťa
- Mobilný telefón aj na súkromné účely
- Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, darovanie krvi, atď.)
- Firemné aktivity (teambuilding, vianočný večierok, program Buď fit na podporu zdravého životného štýlu, atď.)
- Moderné a priateľské pracovné prostredie)

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 1 roka po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

• výborné organizačné, komunikačné a rozhodovacie zručnosti
• analytické myslenie, orientácia na detail
• ochota učiť sa
• schopnosť zvládať stresové situácie
• skúsenosti s nákupom – výhodou
• znalosť tovaroznalectva – výhodou
• anglický jazyk – aktívne (úroveň B2)
• IT zručnosti – Microsoft Word, Outlook, Excel, Power Point

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR a. s.
Cesta na Senec 2
82104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Začalová
Tel.: +421904470227
E-mail: poslať životopis
ID: 3667927   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1690 €