Odborný predavač Tesco mobile - úväzok 32,5 h./týždeň

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.5.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Doplňovanie a vystavanie tovaru podľa platných procedúr spoločnosti.
- Vykonávanie aktívneho predaja na predajnej ploche (oslovovanie zákazníkov).
- Byť odborníkom na služby a produkty daného úseku a zákazníkovi poskytovanie odbornej pomoci pri výbere tovaru a služieb Tesco mobile.
- Počas obsluhy zákazníkov uplatňovanie princípov aktívneho predaja, byť ukážkou profesionálneho prístupu.
- Pri predajnom rozhovore so zákazníkmi dodržiavanie štruktúry predajného stromu.
- Komunikovanie zákazníkom správnych cien a údajov o tovare a službách, vykonávanie výmeny regálových etikiet a technických popisov a overovanie správnosti cien a popisov na predajnej ploche.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupná mzda 646 € po 3 mesiacoch 654,3 €

- Príspevok na stravovanie
- Zamestnanecká karta so zľavou 10% na nákupy v Tesco
- Finančná odmena pri pracovnom výročí od 70€ do 350€
- Pracovné voľno navyše pri niektorých životných udalostiach
- Vianočný bonus 50€
- Sezónne zľavy v našich obchodoch
- Extra Clubcard body
- Zľavy u našich partnerov
- Mnoho ďalších výhod

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- flexibilita
- záujem učiť sa neustále nové veci
- spolupráca

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR a. s.
Nábrežná
97101 Prievidza
ID: 3627256   Dátum zverejnenia: 22.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná mzda 646 € po 3 mesiacoch 654,3 €