IT Vývojár/ka - junior

Miesto práce
TESCO Distribučné centrum Beckov, Beckov
Termín nástupu
1.4.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupná mzda 1200€ + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánujem, vytváram, vyvíjam a udržiavam lokálne riešenie systémových procesov, ktoré vylepšujú a automatizujú procesy v sklade
• Vyhľadávam možné riešenia pre vývoj a navrhujem zjednodušenia procesov v už existujúcich lokálnych systémoch
• Navrhujem systémové a funkčné riešenia pre oblasti, kde v súčasnosti chýbajú
• Udržiavam interné databázy
• Zaisťujem testovanie vyvinutého softvéru, navrhujem a odstraňujem nájdené chybné údaje
• Implementujem nové systémové nástroje na základe skladových procesov
• Podporujem svojich kolegov v IT oblasti
• Spolupracujem s centrálnym a lokálnym IT oddelením

• Práca v nadnárodnej spoločnosti
• Možnosti kariérneho rastu
• Zamestnanecká karta so zľavou 10% na nákupy v Tesco
• Extra ClubCard body
• Finančná odmena za pracovné výročie
• Príspevok na stravovanie
• Pracovné voľno navyše pri niektorých životných udalostiach
• Vianočný bonus
• Zľavy u našich partnerov
• Príspevok na rekreáciu
• Z vytýčených smerov zabezpečená autobusová doprava
• Mnoho ďalších výhod

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 1 roka po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
HTML - pokročilý
PHP - pokročilý
PL/SQL - pokročilý
JavaScript - expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VZDELANIE, KVALIFIKÁCIA, PROFESNÉ A JAZYKOVÉ ZNALOSTI POTREBNÉ PRE TÚTO ROLU:
• Skúsenosti s používaním IT systémov a ich ovládáním - na pokročilej úrovni
• Skúsenosti s tvorbou aplikácií, databáz, nástrojov
• Skúsenosti s väčšinou z nasledujúcich programovacích jazykov: HTML, PHP, JavaScript, PL-SQL, VBA
• Ovládanie MS Office na pokročilej úrovni
• Skúsenosti s rýchlym a presným spracovaním veľkého objemu informácií
• Skúsenosti v oblasti distribúcie / logistiky, distribučných postupov a procesov
• Znalosť anglického jazyka

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

TESCO STORES SR a.s. Distribučné centrum
Beckov 550
916 38 Beckov
ID: 3616878   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná mzda 1200€ + zákonné príplatky