Koordinátor/ka dizajnu letákov (zástup počas MD, RD)

Miesto práce
Zlaté piesky, Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1050

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinujem celkový proces letákov, informujem tvorivé agentúry
• tlačím s externými agentúrami / tlačiarňami na distribúciu a komunikáciu letákov do obchodov
• odovzdávam údaje Agentúre letákov každý týždeň včas
• zodpovedám za správnu platnosť letáku, platné právne línie stránky a formáty
• zodpovedám za organizáciu stránky produktov v letáku
• opravujem všetky marketingové letáky z marketingového hľadiska
• archivujem letáky Tesco a letáky konkurentov, distribuujem konečné výtlačky svojim kolegom
• úzko spolupracujem s externými agentúrami a tlačiarňami
• koordinujem celkový proces výroby letákov a mám zodpovednosť za kompletizáciu a výrobu letákov (okrem objednávok a faktúr)
• zameriavam sa na nové kreatívne riešenia na zlepšenie letákov a komunikácie
• reprezentujem Manažéra letákov počas jeho neprítomnosti

• neformálny prístup bez viditeľnej hierarchie
• seriózna firma s priateľským prostredím
• moderný open office
• príležitosti na rozvoj a rast
• po 3 mesiacoch zamestnanecká karta s trvalou zľavou 10 % na nákupy v Tesco
• pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, úmrtie v rodine, sťahovanie, darovanie krvi atď.)
• flexibilita, možnosť práce na home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s Marketingovou komunikáciou
• MS Office, grafické programy
• orientácia na zákazníka
• dôkladnosť, presnosť a zameranie na detail
• veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• flexibilita, schopnosť rýchlo sa prispôsobiť novým situáciám
• schopnosť pracovať v tíme, aj samostatne

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR a. s.
Cesta na Senec 2
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Hrubá
E-mail: poslať životopis
ID: 3553345   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1050