Analytik promočných akcií

Miesto práce
Zlaté piesky, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Je zodpovedný súčasne za Grocery (potravinové a nepotravinová) a fresh promo rady s dlhou životnosťou.
• Kalkuluje a predkladá alokácie: RR, CAYG, nesystémovo riadené rady.
• Podporuje procesy zmien kanálov a kalkuluje alokácie a objemy
• Vytvára alokácie založené na akejkoľvek požiadavke biznisu
• Na podnikovej úrovni vytvára rozdelenie množstva vyžadované kontrolórmi zásob
• Hodnotí požiadavky obchodov a rieši problémy, ak nejaké vzniknú.
• Vytvára ad hoc alokácie.

Zamestnanecká karta s trvalou zľavou 10% na nákupy v Tesco (po 3 mesiacoch)
Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, úmrtie v rodine, sťahovanie, darovanie krvi atď.)
Flexibilná práca
Vianočný bonus
Clubcard kreditná karta Premium bez poplatku
Extra ClubCard body
Zľavy v obchodoch v nájomných zónach Tesco

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť anglického jazyka výhodou
Odolnosť voči stresu
Time management
Logické myslenie
Analytické myslenie

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR, a.s.
Cesta na Senec 2
82104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Kenderová
E-mail: poslať životopis
ID: 3467457   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000,-€