Finančný administrátor nájmov prenájmov ( Zastupovanie počas MD a RD )

Miesto práce
Galéria Lamač, Lamačská cesta 1C, Lamač
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za aktuálnosť dát, vypracovávanie podkladov pre fakturáciu. Vystavovanie a spracovávanie faktúr, dobropisov a ťarchopisov.
Vykonávanie spätnej kontroly faktúr a podkladov k fakturácií, riešenie nezrovnalostí.
Podpora pri uzávierkových aktivitách.
Kontakt a komunikácia s nájomcami (e-mail a telefón).
Pravidelná komunikácia a úzka spolupráca s odd. Mall Managementu. Verifikácia fakturačných a finančných údajov pri podpísaných dokumentoch (ako sú: nájomná zmluva, dohoda o ukončení, odstúpenie, dodatok k NZ a iné relevantné podklady).
Pravidelná komunikácia s účtovným odd., dohľadávanie nepripojených platieb, riešenie nezrovnalostí medzi platbami.
Spracovanie a evidencia nákladových faktúr, kontrola a riešenie nespracovaných položiek, príprava podkladov na vyúčtovanie nákladov.
Zadávanie a spracovanie žiadostí na vloženie nového dodávateľa do systému.
Práca v databázovou systéme ORACLE a fakturačnom systéme MRI (zaučíme)

Zamestnanecká karta s trvalou zľavou 10% na nákupy v Tesco (po 3 mesiacoch)
Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, úmrtie v rodine, sťahovanie, darovanie krvi atď.)
Flexibilná práca
Vianočný bonus
Clubcard kreditná karta Premium bez poplatku
Extra ClubCard body
Zvýhodnený paušál Tesco mobile
Zľavy v obchodoch v nájomných zónach Tesco

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

WordPress - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Stredoškolské vzdelanie
Znalosť Anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni
Znalosť práce s MS Office
Ochota učiť sa nové veci
Flexibilita
Schopnosť samostatnej práce

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme takmer 160 obchodov rôznych formátov – od extra, cez hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR, a.s.
Cesta na Senec 2
82104 Bratislava
ID: 3440432   Dátum zverejnenia: 5.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100,-€