Pracovník/čka internetového predaja 20hod/týž.

Miesto práce
Hypermarket Tesco Bratislava Zlaté piesky, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupná mzda 371€ po 6 mesiacoch zvýšenie na 382,-€ + príplatky za víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovať prvotriedne služby zákazníkom, vyberať na ploche predajne tovar, ktorý si presne určil zákazník internetového predaja alebo najlepšiu možnú náhradnú variantu tohto tovaru.
V prípade potreby poskytovať pomoc aj zákazníkom na ploche predajne.
Ak je to potrebné, pomôžete ostatným kolegom v predajni s doplňovaním alebo kontrolou kvality.

Práca na 20 hod./týždenne, iba ranné zmeny
• sme skvelý kolektív, ktorý Vám pomôže a podporí Vás
• nemusíte byť odborníkom - všetko Vás naučíme
• cítite, že Vaša práca má zmysel a uľahčíte život ostatným
• získate príspevok na stravovanie
• zamestnanecká karta s trvalou zľavou 10% na nákupy v Tesco (po 6 mesiacoch)
• vianočný bonus
• finančná odmena pri pracovnom výročí
• pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, úmrtie v rodine, sťahovanie, darovanie krvi atď.)
• Extra ClubCard body
• Zľavy v obchodoch v nájomných zónach Tesco
• Mnoho ďalších výhod

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť,spoľahlivosť, samostatnosť
- prax v oblasti internetového obchodu výhodou
- časová flexibilita
- zodpovedný prístup k práci
- štandardy a princípy vystavovania tovaru

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR a. s.
Cesta na Senec 2
82104 Bratislava
ID: 3357514   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mzda 371€ po 6 mesiacoch zvýšenie na 382,-€ + príplatky za víkend