Pracovník/čka technickej údržby

Miesto práce
Beckov 550, 916 38 Beckov, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pracovník technickej údržby efektívne zaisťuje prevádzku vyhradených technických zariadení, manipulačnej techniky, zdravotechniky, ČOV, umyvárne nákladných áut, potravinového chladenia.
• Udržiava v prevádzke technické zariadenia podľa návodu a vedie potrebnú dokumentáciu.
• Pravidelnými kontrolami zariadenia a vybavenia DC predchádza haváriám a poruchám .
• Kontroluje funkcie všetkých náhradných zdrojov pre zabezpečenie chodu DC.
• Kontroluje protipožiarne zariadenie a EPS.
• Vykonáva výmenu batérií podľa stanoveného postupu.
• Realizuje pravidelnú údržbu zariadení a vybavenia DC.
• Realizuje pravidelnú údržbu manipulačnej techniky podľa pokynov výrobcu.
• Podľa potreby vykonáva drobné opravy na zariadení a vybavení skladu.

• Práca v nadnárodnej spoločnosti
• Možnosti kariérneho rastu
• Rodinné nákupy so zľavou
• Vianočný bonus
• Finančná odmena za pracovné výročie
• Príspevok na stravovanie
• Pracovné voľno navyše pri významných životných
udalostiach
• Extra body Clubcard
• Kupónová knižka so zľavami
• Výhodný Tesco mobile paušál
• Zľavy u našich partnerov

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický, technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Dosiahnuté stredné odborné vzdelanie so zameraním na techniku, elektrotechniku alebo strojárenstvo
- Platné osvedčenie odbornej spôsobilosti pre elektrotechnikov, vyhl. č. 718 (§21,22)

- zodpovednosť, iniciatíva a disciplína
- ochota pracovať na zmeny, cez víkendy, sviatky
- flexibilita, komunikatívnosť
- trestná bezúhonnosť
- Zodpovednosť
- Iniciatíva a disciplína

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

TESCO STORES SR a.s. Distribučné centrum
Beckov 550
916 38 Beckov
ID: 3333075   Dátum zverejnenia: 12.3.2018