1 260 EUR

Manažér/ka tímu - oblasť Bratislava_ oddelenie internetového predaja

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)
1 260 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pred zaradením do pozície je naplánované obdobie na zoznámenie sa s organizáciou celej prevádzky, so všetkými pozíciami a oddeleniami
• Počas zaškolenia tieňujete pozíciu manažéra obchodnej jednotky, aby ste získali čo najviac praktických skúseností
• Následne zodpovedáte za plánovanie a koordinovanie činností na svojom oddelení
• Kontrolujete legislatívne a interné pravidlá a predpisy
• Vediete svoj tím aby poskytoval prvotriedne služby zákazníkom, vyberal na ploche predajne tovar, ktorý si presne určil zákazník internetového predaja alebo najlepšiu možnú náhradnú variantu tohto tovaru
• Podieľate sa na výbere a zaškolení pracovníkov rozvozu tovaru

• Zamestnanecká karta s 10% zľavou na nákupy v Tesco a Clubcard body navyše,
• bezplatné právne, finančné a psychologické poradenstvo,
• finančná odmena pri pracovnom výročí,
• vianočný bonus na nákupy v Tesco,
• pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, sprevádzanie prváčika v prvý školský deň, atď.),
• sezónne zľavy v našich obchodoch,
• Multisport karta,
• stravné lístky v hodnote nad rámec zákona,
• odmena za odporučenie kandidáta,
• darček pri narodení dieťaťa,
• firemné aktivity (párty, športové hry, program Buď fit na podporu zdravého životného štýlu, atď.),
• zľavy u vybraných partnerov v našich nájomných zónach,
• priestor pre kariérny rast a rozvoj

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 1 roka po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

maloobchod
1

• Schopnosť viesť tím
• Flexibilita a odolnosť voči stresu
• Komunikatívnosť
• Silná orientácia na zákazníka
• Skúsenosti s maloobchodom sú výhodou

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

TESCO STORES SR, a.s.
Cesta na Senec 2
821 04 Bratislava
ID: 3220199   Dátum zverejnenia: 16.10.2019