Vedúci /a zmeny

Miesto práce
Supermarket TESCO Spišská Belá, okres Kežmarok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupná mzda 735,-€ po 6 mesiacoch 765,-€ + príplatky za noc a víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedný za riadenie a efektívne vedenie tímu pracovníkov, poskytuje služby zákazníkom, zabezpečuje činnosť zvereného úseku prevádzky (dostupnosť, vystavenie, kvalita, rotácia a obrátka zásob tovaru, dodržiavanie postupu pri odpisoch, zľavách, organizácia a príprava inventúr).

• Príspevok na stravovanie
• Zľava na nákupy v našich obchodoch
• Finančná odmena pri pracovnom výročí
• Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, úmrtie v rodine, sťahovanie, darovanie krvi atď.
• Príspevok na dopravu
• 2x do roka zľava na oblečenie F&F
• 2x do roka kupónová knižka so zľavami v našich obchodoch
• Extra ClubCard body
• Zvýhodnený paušál Tesco mobile
• Zľavy v obchodoch v nájomných zónach Tesco
• Zľavy u našich partnerov
• Mnoho ďalších výhod

Vašu žiadosť spolu so životopiom posielajte (v staršej verzií wordu 2003) na nižšie uvedenú mailovú adresu, do predmetu správy prosím uveďte : Vedúci/a zmeny.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

maloobchod - práca s potravinárskym tovarom

- skúsenosť s prácou v maloobchode s potravinami podmienkou
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť, samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- časová flexibilita
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR a. s.
SNP 2569
05901 Spišská Belá
ID: 1607915   Dátum zverejnenia: 9.10.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná mzda 735,-€ po 6 mesiacoch 765,-€ + príplatky za noc a víkend