Logo TERRASTROJ spol. s r.o.

Servisný technik stavebných strojov JCB Junior

TERRASTROJ spol. s r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
možný ihneď
1 200 EUR/mesiacmzda môže byť vyššia, podľa kvalifikácie a skúseností, náborový príspevok 1000 EUR po skúšobnej lehote prehodnotenie mzdy, motivačný odmeňovací systém na základe plnenia kritérií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odovzdávanie, preberanie a kontrola stavu strojov na dielni
Základné zaškolenie obsluhy strojov
Vykonávanie servisných prehliadok a mechanických opráv
Umývanie strojov na umyvárke
Montáž príslušenstva na stroje
Manipulácia a preprava náhradných dielov a príslušenstva
Iné dielenské a pomocné práce

Jednozmenná prevádzka v pracovné dni 7:00-15:30
Po roku doplnkové dôchodkové sporenie
Príspevok na stravovanie nad rámec zákonnej povinnosti
Odmeny pri pracovnom výročí, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie
Príspevok na jazykový kurz angličtiny
Kontinuálne vzdelávanie a profesionálny rast

Do našej novej prevádzky v Senci hľadáme kolegu, ktorý prispeje k zlepšovaniu servisných služieb a dosiahnutých výsledkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoelektrikar

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz B nutný, C,T a strojnícky preukaz vítaný
Skúsenosti ako mechanik stavebných strojov, poľnohospodárskych strojov, manipulačnej techniky sú vítané
Znalosť práce s počítačom

Nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, prenájmom a servisom stavebnej a manipulačnej techniky.

Kontakt

Kontaktná osoba: Radoslav Račák
Tel.: +421902913281
E-mail: poslať životopis
ID: 4812937  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac