Servisný technik stavebných strojov JCB

TERRASTROJ spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiacpodľa kvalifikácie a skúsenosti uchádzača + štvrťročné odmeny, náborový príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie servisných prehliadok a opráv výjazdovou dielňou aj na dielni v Prešove
Diagnostikovanie závad a ich odstránenie
Opravy elektrických, mechanických a hydraulických súčastí strojov
Posudzovanie technického stavu a návrh na zlepšenie kondície strojov
Vykazovanie opráv v digitalnej podobe

Služobné vozidlo (servisná dodávka) aj na dochádzanie z domu
Služobný telefon aj na súkromné účely, notebook
Jednozmenná prevádzka v pracovné dni 7:00-15:30
Po roku doplnkové dôchodkové sporenie
Príspevok na stravovanie nad rámec zákonnej povinnosti
Odmeny pri pracovnom výročí, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie
Príspevok na jazykový kurzu angličtiny
Možnosť preplatiť ubytovanie
Kontinuálne vzdelávanie a profesionálny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoelektrikar

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

2

vodičský preukaz B nutný, C,T a strojnícky preukaz vítaný.
Skúsenosti ako mechanik stavebných strojov, poľnohospodárskych strojov, manipulačnej technik, veľkých vozidiel
Prax na rovnakej alebo podobnej pozícii min. 2 roky
Znalosť práce s počítačom

Nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, prenájmom a servisom stavebnej a manipulačnej techniky.
ID: 4594722  Dátum zverejnenia: 19.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac