Asistent predaja "CALLIOPE" AUPARK a EUROVEA

Terra Moda s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
795 EUR/mesiacpríplatky za dosiahnutý BDG každé dva mesiace po odpracovani 6 mesiacov POPROSÍME NAPÍSAŤ MIESTO PRACOVISKA, O KTORÉ MÁTE ZÁUJEM. AVION/AUPARK

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s registračnou pokladňou - prevažná náplň práce
Príjem, skladovanie , evidencia a fyzická manipulácia s tovarom
obsluhovanie zákazníkov
Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
Zodpovednosť za "vizuál" prevádzky podľa štandardov značky
Komunikácia s ostatnými oddeleniami a prepravcami

Okrem možnosti pracovať v stabilnej spoločnosti so silným medzinarodným zázemím Ti ponúkame:
Byť súčasťou silného a ambiciózneho tímu.....
- kreatívna a rôznorodá práca
- možnosť profesionálnej sebarealizácie
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- motivujúce ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy 50% po 3 mesačnej skúšobnej dobe

Informácie o výberovom konaní

práca na krátky a dlhý týždeň

Požiadavky na zamestnanca

PRAX NIEJE NEVYHNUTNÁ RADI ŤA ZAŠKOLÍME ....

Terra Moda s.r.o. vedie obchody " Calliope a Terranova " na Slovensku od roku 2003
Viac ako 2.000 zamestnancov tvoria časť spoločnosti TEDDY

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Obchodná 68/A
811 06 Bratislava
ID: 3964947  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 795 EUR/mesiac