800 - 980 EUR

Asistent predaja TERRANOVA a CALLIOPE

Terra Moda s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem, skladovanie , evidencia a fyzická manipulácia s tovarom
obsluhovanie zákazníkov
práca s registračnou pokladňou
Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
Zodpovednosť za vizuál prevadzky podľa štandardov značky - 3 prevádzky s možnostou pozície VISUAL MERCHANDISER
Komunikácia s ostatnými oddeleniami a prepravcami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

40 hod týždenne 800 € + príplatky v zmysle Zákonníka práce,pri pozícii VISUAL MERCHANDISER je možnosť príplatku +180 €

Okrem možnosti pracovať v stabilnej spoločnosti so silným medzinarodným zázemím Ti ponúkame:
Byť súčasťou silného a ambiciózneho tímu.....
- kreatívna a rôznorodá práca
- možnosť profesionálnej sebarealizácie
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- motivujúce ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy 50% po 3 mesačnej skúšobnej dobe
Tvojou prácou môžeš pomocť tomuto tímu získať ďalšie ročné benefity!
-výlet pre celý tím do RIMINI v TALIANSKU priamo do sídla naších značiek TERRANOVA,CALLIOPE,RINASCIMENTO A MISS MISS...
- 3 dni dovolenky navyše pre celý tím

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme zamestnancov pre BRATISLAVU!
Chceš sa presťahovať do Bratislavy,no nemáš odvahu prísť bez istého bývania!
MOŽNOSŤ PRÁCE S UBYTOVANÍM v BRATISLAVE
DVE SAMOSTATNÉ IZBY K DISPOZÍCII
prvé 3 mesiace nájom 100eur za izbu ,po skúšobnej dobe (3 mesiace) ti garantujeme výšku nájmu maximálne 233eur

Požiadavky na zamestnanca

PRAX NIEJE NEVYHNUTNÁ RADI ŤA ZAŠKOLÍME ....

Terra Moda s.r.o. vedie obchody " Calliope a Terranova " na Slovensku od roku 2003
Viac ako 2.000 zamestnancov tvoria časť spoločnosti TEDDY

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Obchodná 68/A
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Žolnerová
Tel.: +421902946018
E-mail: poslať životopis
ID: 3756175   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40 hod týždenne 800 € + príplatky v zmysle Zákonníka práce,pri pozícii VISUAL MERCHANDISER je možnosť príplatku +180 €