Personálny administrátor

Miesto práce
Cesta na Senec, Bratislava
Termín nástupu
ASAP/ Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• administratíva spojená s uzatváraním a ukončovaním pracovných pomerov
• komunikácia so Sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami a inštitúciami
• vedenie personálnej agendy
• údržba a aktualizácia personálnej databázy
• príprava podkladov k spracovaniu reportov a personálnych analýz
• podpora a komunikácia s prevádzkami (ZP, dochádzka...)

* pracovná príležitosť v dynamickej maloobchodnej spoločnosti
* pracovná zmluva na dobu neurčitú
* pozícia umožňuje občasnú prácu z domu
* kvalitné zapracovanie
* e-learningové vzdelávanie
* notebook, mobilný telefón
* 5% zľava pri každom nákupe v našej sieti Terno, Kraj
* 10% meninová zľava (platí počas meninového dňa)
* 10% zľava v počas celého narodeninového týždňa
* Vitamínové balíčky
* Zľavy u obchodných partnerov
* Káva počas pracovného dňa v Office
* Firemné akcie

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika

Počet rokov praxe

1

Flexibilita
tímová spolupráca
orientácia na zákazníka
presnosť
prax s prácou v personálnom programe výhodou
znalosť Zákonníka práce

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Cibulková
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 4806347  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac