Hľadáme študentov na letnú brigádu do skladu

Miesto práce
Senecká cesta, Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si študent a máš 18 a viac, tak hľadáme práve Teba :)

V sklade v Ivanke pri Dunaji Ti ponúkame brigádu v priemere na 20 hodín týždenne.
Tvojou náplňou práce bude rozkladanie a kompletácia tovaru podľa objednávok a predajní.
Pracovať budeš s ručným scanerom a paletovým vozíkom. Do procesov Ťa zaškolíme .

Dohodnutá odmena za vykonanú prácu: 6,50 - 7€/hod.

• možnosť dohodnutia pracovnej zmeny
• výborná dostupnosť
• získanie pracovných skúseností, návykov
• možnosť zamestnať sa u nás neskôr aj na TPP

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku na nižšie uvedený kontakt.

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • študent denného štúdia (18-26)
  • rýchlosť a presnosť
  • zodpovednosť
  • prax v logistike alebo v obchode vítaná

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Böhmová
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 4573817  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.