Príjemca čerstvého tovaru v sklade na 1 zmenu

Miesto práce
Senecká cesta, Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
ihneď
1 090 EUR/mesiac940€ brutto + variabilná zložka 100€ + 50€ príplatok za prácu s čerstvým tovarom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem tovaru do skladu zahŕňa:

• Fyzické preberanie a kontrola dodaného tovaru (mlieko, jogurty, syry, údeniny, ...)
Kontrola - kvality, kvantity, dátumu spotreby, dátumu minimálnej trvanlivosti
Zadávanie prijatého množstva tovaru do systému
• Príjem dokladov od dodávateľov a ich kontrola
• Vytváranie reklamácií voči dodávateľom
• Práca s NZV, PC, SKENER

• Pracovná doba po -pia 6:00 - 14:30. Pracovná zmluva na dobu neurčitú. Víkendy voľné.

• Stabilná práca, pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Garantujeme ďalší nárast mzdy po 1. roku
• Možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu, dlhodobá pracovná perspektíva
• Zabezpečenie potrebných školení
• OOPP poskytnuté zamestnávateľom
• Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní + narodeninová zľava
• Extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona
• Po 24 mesiacoch možnosť využiť rekreačný poukaz
• Možnosť parkovania pred skladom

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku na nižšie uvedený kontakt.

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

  • vedieť počítať, práca s PC
  • prax v logistike vítaná
  • ochota učiť sa
  • zodpovednosť, precíznosť,
  • zvládanie stresových situácií

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Böhmová
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 4374390  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 090 EUR/mesiac