Inventúrnik špecialista

Miesto práce
Mokráň záhon, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plánovanie, dokladová príprava a uzávierka celkových, čiastkových, mimoriadnych inventúr
• fyzicky sa zúčastňuje na vykonávaní celkových inventúr na všetkých prevádzkach spoločnosti
• vykonáva online dohľad nad celkovými inventúrami
• vykonáva vyhodnocovanie a vedenie evidencie celkových inventúr
• zabezpečuje komunikáciu a zasielanie podkladov pre audítorské firmy
• tvorba a sledovanie reportov
• vykonáva online podporu prevádzok pri riešení problémov s dennými a mesačnými uzávierkami a pri práci pokladníkov
• vytvára smernice súvisiace s prevádzkovaním predajných prevádzok
• vykonáva podporu pri otváraní nových prevádzok a pri remodelingu a rebrandingu
• spolupracuje na tvorbe a aktualizácii manuálov a smerníc
• zúčastňuje sa na kľúčových projektoch s dopadom na procesy a procedúry
• participuje na príprave materiálov k tréningom, školeniam v oblasti auditov, inventúr
• práca a podpora užívateľom v systéme BOSS

* pracovná príležitosť v dynamickej maloobchodnej spoločnosti
* pracovná zmluva na dobu neurčitú
* kvalitné zapracovanie
* e-learningové vzdelávanie
* služobný telefón aj na súkromné účely
* notebook
* 5% zľava pri každom nákupe v našej sieti Terno, Kraj
* 10% meninová zľava (platí počas meninového dňa)
* 10% zľava v počas celého narodeninového týždňa
* Vitamínové balíčky
* Zľavy u obchodných partnerov

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, obchodný

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

2

• skúsenosť s prácou v retailovej spoločnosti
• aktívny prístup k práci
• rozhodnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť
odolávať stresu
• analytické schopnosti
• komunikačné a prezentačné zručnosti
• aktívny vodič
• asertívne správanie

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Jakubčáková
Tel.: +421259307397
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 4347923  Dátum zverejnenia: 13.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac