Team leader pre centrálny sklad v Ivanke pri Dunaji

Miesto práce
Senecká cesta, Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacMzda bližšie špecifikovaná na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do centrálneho skladu hľadáme kolegu na pozíciu Team leader. Táto pozícia zahŕňa prácu v sklade s čerstvým tovarom. Skúsenosti v potravinárskom priemysle, sú výhodou.
Pracovná doba: 6:30 - 15:00 / 10:30 - 19:00.

• Vytvorenie a zodpovednosť za dodržiavanie denného plánu a plnenie pracovnej zmeny
• Plánovanie zmien, dovoleniek, zadávanie a kontrola dochádzky
• Vedenie, riadenie, motivovanie, hodnotenie a kontrola zamestnancov
• Operatívne riešenie vzniknutých situácií vyplývajúcich z chodu oddelenia
• Komunikácia so všetkými oddeleniami skladu, centrálou, predajňami, dopravcom, dodávateľmi
• Riešenie reklamácií, inventúr, poškodeného tovaru, poistných udalostí, krádeží
• Kontrola kamerového systému
• Zavádzanie a kontrola korekcií tovaru na sklade
• Reporting podľa požiadaviek nadriadeného
• Nastavovanie nových procesov
• Zefektívňovanie procesov a nastavení
• Operatívne práce podľa požiadaviek nadriadeného
• Zaškoľovanie nových pracovníkov
• Spolupráca na inventúrach v zmysle pokynov nadriadeného
• Práca s NZV, VZV , PC , SKENER
• Starostlivosť o zverenú techniku

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Garantujeme navýšenie mzdy po 1. a 2. roku
• Služobný mobil - aj na súkromné účely
• Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní + narodeninová
zľava
• Extra príspevok k stravným lístkom
• Možnosť využiť rekreačný poukaz po 24. mesiacoch
• Parkovanie pred skladom
• Zabezpečený pitný režim
• Vitamínové balíčky
• Zľava u obchodných partnerov
• Kvalitné zapracovanie
• E-learningové vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.
Svoj životopis posielajte v slovenskom jazyku.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti v potravinárskom priemysle výhodou
  • samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť
  • skúsenosti s vedením ľudí, komunikatívnosť
  • predvídavosť, znalosť logistických procesov
  • analytické myslenie, odolnosť voči stresu, flexibilita

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Böhmová
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 4332626  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac