Obchodný zástupca pre veľkoobchod

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 100 EUR/mesiacmožný mesačný bonus do výšky 900€ a viac, na základe splnenia bonusových kritérií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Získavanie a starostlivosť o zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi
• Zabezpečenie predaja produktového portfólia u zákazníkov
• Budovanie a rozvoj obchodných vzťahov so zákazníkmi
• Návrh zmien a zlepšení v obchodnej stratégii vo zverenom regióne, prípadne u konkrétneho zákazníka
• Monitoring aktivít konkurencie vo zverenom regióne
• Úzka spolupráca s oblastným vedúcim predaja, pravidelný reporting a súvisiaca administratíva
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami – marketing, nákup, IT

  • možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • zľavy na nákupy
  • pracovné pomôcky: auto / aj na súkromné účely /, mobilný telefón, notebook

Prosíme uchádzačov, aby na naše kontaktné údaje posielali životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Predošlá skúsenosť s predajom a prehľad na trhu FMCG sú podmienkou pre prijatie
• Nadšenie pre obchod
• Schopnosť načúvať, objavovať potreby zákazníkov a vedieť argumentovať v prospech našej obchodnej ponuky
• Výborné komunikačné schopnosti
• Pozitívny, proaktívny prístup
• Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Lentvorská
Tel.: +421915995771
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3960017  Dátum zverejnenia: 31.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac