Vedúci predajne Terno (Bratislava - Karlova Ves, Dúbravka)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za riadenie a chod maloobchodnej prevádzky
* výber, zaškoľovanie a vedenie tímu pracovníkov prevádzky
* zodpovednosť za zvyšovanie obratu a zachovávanie vysokých štandardov starostlivosti o zákazníka
* monitoring konkurencie, participácia na cenových a promočných aktivitách
* riešenie operatívnych úloh na prevádzke
* práca na pokladni a dopĺňanie tovaru
* vytváranie tímovej pracovnej atmosféry

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Garantujeme ďalší nárast mzdy po 1. a 2. roku
• Možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
• Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní
• Extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona
• Dynamický kolektív a rodinná atmosféra
• Kvalitný zaškoľovací program

Hľadáme šikovných, dynamických ľudí s chuťou pracovať v maloobchodnej spoločnosti s víziou ďalšieho rozvoja - ako spoločnosti, tak aj samotných zamestnancov. Počas nášho zaškoľovacieho programu Vás v spolupráci so skúsenými kolegami na školiacich predajniach pripravíme na Vaše každodenné úlohy.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám čo najskôr poslať svoj CV.
Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.
KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* podmienkou je prax na podobnej pozícii v maloobchode min. 2 roky
* skúsenosti s vedením a motivovaním tímu ľudí
* ochota pracovať na zmeny
* výborné organizačné zručnosti
* silná prozákaznícka orientácia
* komunikatívnosť, vysoká flexibilita, lojálnosť, odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať pod tlakom
* analytické myslenie
* ochota fyzicky pracovať
* trestná bezúhonnosť
* chuť prebrať zodpovednosť

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra Terno
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3941821  Dátum zverejnenia: 23.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac