Pracovník príjmu v sklade so suchým tovarom

Miesto práce
Senecká cesta, Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 005 EUR/mesiac905 € brutto + variabilná zložka do výšky 100 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na jednu zmenu 6:00-14:30 v sklade v Ivanke pri Dunaji.
• Fyzické preberanie a kontrola dodaného tovaru. Kontrola - kvality, kvantity, dátumu spotreby, dátumu minimálnej trvanlivosti. Zadávanie prijatého množstva tovaru do systému.
• Kontrola kvality a množstva EURO, CHEP a obyčajných paliet pri príjme a výdaji voči dodávateľom a ich evidencia v systéme.
• Prijem dokladov od dodávateľov.
• Vytváranie reklamácií voči dodávateľom.
• Potvrdzovanie a kompletovanie dokladov v rámci preberania tovaru a riešenie reklamácií s dodávateľmi, predajňami, centrálou a skladom.
• Práca s NZV, PC, SKENER.

• Pracovná zmluva je na dobu neurčitú.
• Garantujeme ďalší nárast mzdy po 1. roku.
• Možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu, dlhodobá pracovná perspektíva.
• Zabezpečenie potrebných školení.
• OOPP poskytnuté zamestnávateľom.
• Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní.
• Extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona.
• Dynamický kolektív, rodinná atmosféra.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme šikovných kolegov do tímu na Suchý sklad.

Miesto výkonu práce:
Senecká cesta 2/A, 900 28 Ivanka pri Dunaji.

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku na nižšie uvedený kontakt.

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

výhodou

  • prax v logistike vítaná
  • ochota učiť sa
  • zodpovednosť, lojalita, precíznosť, flexibilita
  • zvládanie stresových situácií

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 140 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TERNO real estate s.r.o.
Bratská 3
851 03 Bratislava
Mám záujem
ID: 3896741  Dátum zverejnenia: 3.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 005 EUR/mesiac