Kraj potravín - Predavač obsluhovaného úseku Pezinok

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
870 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha nárezových strojov a zariadení
• Starostlivosť o tovar na zverenom úseku predajne
• Kontrola čerstvosti záručnej doby a kvality tovaru
• Kontrola označenia tovaru názvom a cenou
• Obsluha a komunikácia so zákazníkom
• Poskytovanie informácií o tovare

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Garantujeme ďalší nárast mzdy po 1. a 2. roku
• Možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
• Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní
• Extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona
• Dynamický kolektív a rodinná atmosféra
• Kvalitný zaškoľovací program
• Zľavy CK Satur
• Zľavy na nákup bicyklov a príslušenstva značky Dema

Vaše žiadosti spolu s profesným životopisom zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Vyhradzujeme si právo na osobný pohovor si pozvať iba vybraných kandidátov.

Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície a prevádzku v ktorej máte záujem pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovedný prístup k práci
• Príjemné a komunikatívne vystupovanie
• Prozákaznícka orientácia
• Ochota pracovať a učiť sa
• Ochota pracovať na zmeny
• Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
• Prax v maloobchode výhodou

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra Terno
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3832603  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac