Office manager

Miesto práce
Office Box, Mokráň záhon, Ružinov
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • evidencia a archivácia zmlúv spoločnosti v elektronickej forme, kontrola formálnych náležitostí dokumentov, zabezpečovanie podpisov
  • organizovanie manažment mítingov spoločnosti , spracovanie a distribúcia zápisov z manažment mítingov
  • spravovanie pracovného kalendára CEO
  • administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti, riešenie operatívnych úloh, vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
  • kontaktná osoba pre elektronickú schránku spoločnosti

práca v stabilnej spoločnosti, možnosť osobného rastu
zľavy na nákup
zľavy CK Satur

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

výborné komunikačné a organizačné zručnosti
time management
Flexibilita
tímová spolupráca
orientácia na zákazníka
presnosť

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Lentvorská
Tel.: +421915995771
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3820719  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300€